מרתוניה קטלוג מוצרים מבצע נעלי ספורט / ריצה מבצעי שעונים חומר מקצועי לקוחות ממליצים אודות החנות צור קשר
חדשות ועדכונים

הגיעו לחנות שעוני גרמין Garmin Forerunner 410 והשקת שעון גרמין פניקס Garmin Fenix

שעון Garmin Forerunner 410 עושה בקרוב עלייה לישראל. בינתיים מסתנן שלא "כחוק" לארץ. ליקטנו עבורכם, מכורי גרמין, לקט תשובות לשאלות על שעוני גרמין, ונעדכן במידת הצורך עדכונים חדשים על שחקן ה-GPS החדש.


קבלו את שעון גרמין פניקס Garmin Fenix החדש מבית גרמין

 
מה ההבדל בין שעוני גרמין  Forerunner 410 ו-Forerunner 405CX?
שעון Forerunner 410 זהה כמעט לחלוטין לדגמי Forerunner 405 ו-Forerunner 405cx. למרות זאת, ישנם הבדלים משמעותיים שכדאי לעמוד עליהם. הבסיס אותו הדבר בשלושת הדגמים של שעוני הגרמין והפונקצונליות כמעט זהה, כך שמשתמשים עם ניסיון על דגמים 405 ו-405cx יתפעלו את השעון בקלות.
להלן 3 הבדלים בין הדגמים הישנים (405, 405cx) לבין הדגם החדש Forerunner 410:

 • התווסף מאפיין Shoutdown - ברגע שמאפיין זה עובד השעון כבה לחלוטין
 • התראה בכניסה למצב של " low power mode"
 • מסגרת שעון (bezel) משופרת

האם יש הוראות הפעלה לשעון גרמין 410?
הוראות הפעלה Garmin Forerunner 410  (בעברית בפורמט PDF)

כמה זמן עובדת הסלולה של שעון Forerunner 410 ברציפות?
צורך משאבי הסוללה הגדול ביותר בשעון הוא ה-GPS. היצרן טוען שהסוללה עובדת עם ה-GPS כשמונה שעות (training mode). ללא ה-GPS השעון עובד הרבה יותר. כמו כן, הפעלת האור באופן קבוע תגביל את חיי הסוללה באימון. הסוללה של ה-410 היא ליתיום ולכן ככל שגיל השעון עולה כך חיי הסוללה מתקצרים.

איך ניתן לעדכן את התוכנה של Forerunner 410?
מתאם ה-ANT מתאים לסדרת Forerunner בדגמים הבאים:  405, 405CX, 410, 310XT ו-FR 60.  ה-ANT הוא אמצעי המקשר בין השעון למחשב בכך שאפשר באופן אלחוטי לשדר נתונים מהשעון למחשב. חברת גרמין מעדכת את תוכנת ה-ANT ולכן יש לעקוב אחר העדכונים ועלדכן את התוכנה בהתאם לדגם השעון.

להלן הוראות כיצד לעדכן את התוכנה ב-ANT:

 1. כנס לקישור בהתאם לדגם השעון שברשותך: FR 60 405 405CX 410 310XT.  (כרגע אין עדכונים ל-410).
 2. גלול את הדף עד למטה והקליק לאישור ההסכם על השורה: I agree to the above terms and want to process to the download page.
 3. חבר את מתאם ה-ANT למששק ה-USB במחשב.
 4. יש להפעיל את ה-ANT במחשב על ידי ביצוע הפעולות הבאות: 
   clicking Start > All Programs >Garmin > ANT Agent.
 5. יש לשים לב שמשתמשי דפדפן אקפלורר ובעלי מערכת הפעלה VISTA יצטרכו לאשר פעולה זו כיוון שיש בהם הגנה מפני הורדת תוכנה מאתרים לא מוכרים.
 6. הקלק:  Update Software. פעולה זו תעדכן את התוכנה.
 7. הקלק על האייקון הקטן של ה-ANT בסמוך לשעון המחשב בתפריט התחתון במסך.
 8. הקלק על Open Garmin ANT Agent.
 9. הבא השעון למרחק של לפחות 3 מטרים מהמחשב.
 10.  המתן, העדכון יתבצע באופן אוטומטי.

איך מתקבלת התראה על עדכון חדש לתוכנה לשעון Forerunner 410?
כמו בדגמים רבים אחרים, גם בגרמיון 410 משתמשים באפלקציית Garmin Connect  המופיעה כדף אינרנט באתר Garmin. ברגע שיהיה עדכון תוכנה חדש תופיע התראה בצבע צהוב.  יש להקליק על ה-X בפינה השמאלית. ברגע שעודכנה התוכנה, ההתראה תעלם.

איך ניתן להגדיר בשעוני Forerunner את האור כך יהיה דלוק כל הזמן לצורך פעילות בתנאי חשיכה?
אם ברצונך להגדיר את אחד משעוני גרמין 405, 405cx or 410 כך שהאור יהיה דלוק באופן תמידי לצורך אימון בחשיכה יש לבצע את הפעולות הבאות בשעון:

 1. גש לתפריט ראשי -  Main Menu.
 2. בחר Settings.
 3. בחר System.
 4. בחר Backlight.
 5. שנה את Timeout  בכדי שהשעון ישאר דלוק.

איך לתחזק את רצועת הדופק החדשה (Soft Strap ) של חברת Garmin?
תחזוקת רצועת הדופק החדשה של גרמין לא שונה משאר רצועות הדופק האחרות. יש לשטוף את הרצועה במים פושרים וסבון. ייבוש  הרצועה לא בשמש ישירה. 

מה דעתנו במרתוניה על השעון?
הדגם החדש ביותר של סדרת Forerunner ה-410 הוא כמו רווק חדש והחתיך שהגיע לשכונה ומושך המון תשומת לב לא רק בגלל המראה... משדר הדופק החדש  שלו ומסגרת התפעול שלו הם שידרוג מכובד ופונקציונלי שיגרמו להקלה לבעלי השעון. רצועת הדופק המכונה "premium" הרבה יותר נוחה מהרצועה המגיעה עם שעון 405.  הסוללה עברה שידרוג גם כן, וניתן לבחור במספר אופציות לשימוש בשעון במטרה לשמור על הסוללה.  לאלה הרבים שנאבקו בקריאה של תצוגת המסך - מהנדסי גרמין חשבו עלינו :) ניתן להציג במסך נתון אחד בלבד וגדול או שניים או שלושה לשיקולכם.  המתחרה הוירטואלי עדיין קיים, וכמו שמתכנתים אומרים "עובד, אז אל תגע!".  למרות שגרמין מבטיחים 8 שעות פעילות של השעון עם GPS עובד, היינו ממליצים לא לבנות על יותר מ-7 שעות. מה שכן, יש לזכור שככל שמשתמשים בסוללה, חייה הולכים ומתקצרים. גרמין שיחקו אותה בכך שהוסיפו רצועת סקוצ' בנוסף לרצועה המגיעה עם השעון.

שעוני גרמין  GPS Forerunner 410 מוצעים למכירה בחנות ברוקס מרתוניה

שעוני גרמין בחנות ברוקס מרתוניה למכירה

 

 


ברוקס מרתוניה       אודות החנות       קטלוג מוצרים       חדשות       ברוקס       נעלי ריצה לגברים       נעלי ריצה לנשים       בגדי ריצה לגברים       חזיות ריצה וספורט       בגדי ריצה לנשים       שעוני Garmin       נעלי ספורט       בגדי רכיבה וטריאתלון       משקפי ריצה וספורט       ג'לים לריצה       שעוני סונטו       צור קשר       מפת האתר       נעלי ריצה נשים אדידס       נעלי ריצה גברים אדידס