מרתוניה קטלוג מוצרים מבצע נעלי ריצה ספטמבר מבצע סונטו Ambit 2 חומר מקצועי אודות החנות צור קשר
חדשות ועדכונים

אריאל רוזנפלד מרצה על עקרונות אימון אפקטיבי בריצות ארוכות במרתוניה
הרצאה מרתקת של אריאל רוזנפלד על עקרונות האימון. ההרצאה בחסות ראנינג פרו בע"מ היא היבואן הרשמי והבלעדי של נעלי ניוטון בישראל.   יש להירשם להרצאה החינמית, הקליקו והירשמו בטופס ההרשמה המצורף.
ספירולינה 100% טבעית וטרייה עכשיו במרתוניה - טעימות בשישי הקרוב 12/9

נפלאות הספירולינה הגיעו למרתוניה. עכשיו בחנות ספירולינה קפואה וטרייה לטובת ספורטאי סבולת הזקוקים לבוסט להתאששות, הגנה מפני דלקות ועוד.

מבצע נעלי ריצה של Brooks נשים/גברים ספטמבר 2014

מבצע נעלי ריצה, דגמי BROOKS החל מ-299 ש"ח בלבד. נו, למה אתם מחכים? רוצו אלינו.

מבצע לשעוני Suunto דגמי Ambit 2

ללקוחותינו הנאמנים, אוהבי הריצה, מבצע שעוני סונטו מסדרת Ambit 2 כולל משדר דופק. לא כדאי לפספס הזדמנות כזו, מחירים ללא תחרות!

אולטרה מרתוניה ירקון מזרח 8/10/14

אולטרה מרתוניה ירקון מזרח יתקיים השנה בערב סוכות, יום ד', ה-8 לאוקטובר בשיתוף חברת Sportweb. הקליקו על הקישור לפרטים והרשמה

קטלוג מוצרים
סרטון השבוע

נעלי ריצה ברוקס Brooks Ghost 7.

מרוץ ברוקס מרתוניה בפארק הירקון בשישי 11/2

יום שישי ה-11 לפברואר הוא היום בו יוזנק מרוץ ברוקס מרתוניה בפארק הירקון.  חנות מרתוניה חוגגת יום הולדת שנה  ועל כן אנחנו רואים בכך אירוע מיוחד. כמו בשנה שעברה, המרוץ יתקיים בסמוך לחנות ויהיה למקצה 5 ק"מ. מסלול המרוץ שטוח ומורכב משני סיבובים באזור פארק הירקון המזרחי.  

 

  


גם השנה מרוץ ברוקס מרתוניה  יהיה תחת שרביטו של דובב מזור מריל טיימניג המארגן המקצועי של המרוץ. מזכיר לכם, שההרשמה היא באתר ריל טיימניג וניתן להירשם למרוץ עד עד ה- 8.2.2011 שעה 10:00. 

מרוץ ברוקס מרתוניה הוא מרוץ Fun Run  אך יש בו גם מדידה באמצעות מערכת אלקטרונית וצ'יפים. אתם מוזמנים לבוא ולהינות מיופיו של פארק הירקון המזרחי.  מלבד ה-Fun  יקבל כל משתתף חולצת ריצה של חברת Brooks.

הרשמה למרוץ: אתר Real timing
מקום כינוס: בדשא מול חנות ברוקס מרתוניה
שעת כינוס: יום שישי, 11.2 שעה 07:00 בבוקר
טקס סיום: 10:10 בבוקר (אלא אם כן יש עיקוב קל)
מפת מסלול: מפה אינטראקטיבת של מסלול המרוץ בתחתית העמוד

חניה: החניון הגדול של אצטדיון האתלטיקה - הדר יוסף. ניתן להגיע לשטח הכינוס דרך השביל מתחת לגשר שמוביל לרמת גן.

נתראה במרוץ!
דניאל ואריה

 

 

 

ברוקס מרתוניה       אודות החנות       קטלוג מוצרים       חדשות       ברוקס       נעלי ריצה לגברים       נעלי ריצה לנשים       בגדי ריצה לגברים       חזיות ריצה וספורט       בגדי ריצה לנשים       שעוני Garmin       נעלי ספורט       בגדי רכיבה וטריאתלון       משקפי ריצה וספורט       ג'לים לריצה       שעוני סונטו       צור קשר       מפת האתר       נעלי ריצה נשים אדידס       נעלי ריצה גברים אדידס